Projekt współfinansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na podstawie umowy podpisanej z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i pod jego nadzorem
Aktualności
Grupa XVI - 17-29 maja 2014 r.
2014-05-30
Czas matur w szkołach był doskonałym okresem dla wielu nauczycieli by wziąć udział w projekcie. W grupie XVI w terminie 17-29 maja, aż 24 uczestniczek i uczestników skorzystało ze wsparcia w projekcie i odbyło 10-cio dniowe praktyki oraz szkolenia i diagnozy.

Cześć nauczycieli rozpisała sobie praktyki na kilka zjazdów i skończą udział w projekcie z kolejnymi grupami. Tak łatwiej jest im wziąć udział w projekcie, nie ingerując w prace zawodową i obowiązki domowe.

Wiosenny czas spowodował, że uczestnicy wybierali głównie obiekty hotelowe poza Warszawą, praktyki odbyły się w hotelach: Narvil w Serocku, Anders w Starych Jabłonkach, Tumski w Płocku, Korona k. Lublina, Copernicus w Toruniu oraz Ambasadorskim w Rzeszowie.

Podczas praktyk nie tylko uczestnicy zapoznali się z szerokim pojęciem profesjonalnej obsługi konsumenta, ale także room service, baristyka- szkuta parzenia i podawania kawy, to także sommolier oraz szereg niuansów na jakie należy zwracać uwagę będąc i kształcąc w tym zawodzie. Ponadto zapewniony pakiet świadczeń – materiały dydaktyczne, odzież kelnerska oraz zużywalne środki poprawiły jakość i komfort odbywanych praktyk.

Serdecznie zapraszamy smiley

Powróć do listy wiadomości