Projekt współfinansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na podstawie umowy podpisanej z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i pod jego nadzorem
Aktualności
Grupa XV - 22 marca - 3 kwietnia
2014-03-20
Już za kilka dni rusza kolejna bo już XV grupa dla nauczycieli i nauczycielek przedmiotów zawodnych. Grupa dziesięciu osób po diagnozie początkowej, cyklu szkoleń BHP i nowoczesnego sprzętu wybierze się na praktyki by zgłębić i umocnić swoje doświadczenie w najlepszych hotelach w kraju.

I tak nasi uczestnicy pojadą: do Hotelu Andres w Starych Jabłonkach jeden Pan, trójka nauczycieli do hotelu Narvil., dwie Panie do hotelu Warszawa w Augustowie, trzy uczestniczki do Tumskiego w Płocku a także jedna pani do hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie. Jesteśmy przekonani że 10 dni praktyk ukaże całą kwintesencję zawodu naszym uczestnikom, będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technikami serwisu, podania potraw, obsługi konsumenta oraz tak ważnymi zagadnieniami jak baristyka i sommolierstwo. Cykl kończy się 3 kwietnia egzaminem końcowym i wymianą doświadczeń, a kolejne grupy już w maju na które zapraszamy!

Powróć do listy wiadomości